Kwity na broń można wymienić w grze na unikatowe bronie wysokiej rangi. Początkowo kwity można było nabyć zamawiając grę w przedsprzedaży przed styczniem 2015 i zrealizować poprzez rejestrację na stronie dockets.dyinglightgame.com. Obecnie jednak wydajemy dodatkowe kwity w ramach różnych konkursów, czy wydarzeń społecznościowych związanych z Dying Light. Można je wtedy aktywować i zrealizować w grze u Kwatermistrza.


Najpierw należy powiązać swoje konto na techlandgg.com z platformą, na której uruchamiana jest gra (Steam, Xbox One, PS4).


Po połączeniu konta z platformą, można przenieść kwity do gry. W Dying Light należy udać się do Kwatermistrza, którego napotkamy już w pierwszych godzinach rozgrywki. Kwatermistrz znajduje się na pierwszym piętrze Wieży. Porozmawiaj z nim, aby wymienić kwity na bronie z górnej rangi.


Należy jednak pamiętać, że Kwatermistrz dostarcza bronie dostosowane do poziomu doświadczenia postaci, więc warto się zastanowić, czy nie lepiej będzie zachować swoje kwity na późniejsze etapy gry, gdy sprawy przybiorą paskudny obrót.